Szállodánk Budapest XV. kerületében Pestújhelyen, az M3-as autópályától néhány percre zöldövezetben, csendes utcában helyezkedik el. A belváros negyedóra alatt elérhető saját autóval, 20 perc alatt tömegközlekedéssel.
A 25 szobából és egy apartmanból álló épületben a maximum férőhely 65 fő.
Kérésre nem dohányzó szobákat biztosítunk.
Ár és felszereltség szerint megkülönböztetünk hotel és hostel kategóriát. A hotel (standard) részlegen fürdőszobás szobák, a hostel (economy) szárnyban közös fürdős szobák állnak rendelkezésre.
Udvari parkolóhely és wifi használata biztosított és ingyenes.
Félpanziós illetve teljes ellátás megrendelése...
Szállodánk Budapest XV. kerületében Pestújhelyen, az M3-as autópályától néhány percre zöldövezetben, csendes utcában helyezkedik el. A belváros negyedóra alatt elérhető saját autóval, 20 perc alatt tömegközlekedéssel.
A 25 szobából és egy apartmanból álló épületben a maximum férőhely 65 fő.
Kérésre nem dohányzó szobákat biztosítunk.
Ár és felszereltség szerint megkülönböztetünk hotel és hostel kategóriát. A hotel (standard) részlegen fürdőszobás szobák, a hostel (economy) szárnyban közös fürdős szobák állnak rendelkezésre.
Udvari parkolóhely és wifi használata biztosított és ingyenes.
Félpanziós illetve teljes ellátás megrendelése tartózkodását kényelmesebbé teheti.
Pár perces sétával elérhető a városközpontba közlekedő buszjárat, vásárlási lehetőség is a közelben.
Ha Ön nem tudja mivel szeretné tölteni idejét, egyéni és csoportos programokkal segítjük pihenését.
Májustól októberig 120 fős kerthelyiséggel, cigányzenével várjuk vendégeinket. Panziónkban hat szépen berendezett szoba várja a pihenni vágyókat. Éttermünk központi fekvésénél fogva és jó konyhája miatt különösen ajánlott szervezettcsoportok számára is.
A Dóm Étterem új étlappal,könnyű,nyári étellekkel,különlegesen finom ízekkel várja kedves Vendégeit.
Információ kérés és asztelfoglalás a :06-70/367-1497-es telefonszámon.
Rauris városka Raurisertal ékszerdoboza. A 2200 m-es hegycsúcsok ölelésében megbúvó apró városközpont házai XV. századbeli alapokon állnak. Rauris szíve a templomtér és a templomkert. Körülötte lakóházak, fogadók, üzletek. Az ódon falak között éttermek, sörözők, kávézók hívogatnak bennünket, ahol még a több száz éves hatalmas faajtók, a kőbe vésett zsalugáteres ablakok ma is szolgálják a háziakat és a pihenni vágyókat. Szállodánk, a HOTEL SONNHOF, erről a Markstrasse-ról kanyarogva pár lépésre érhető el a temlomkert felett. Rauris magaslati, tiszta levegője a légzőszervi, asztmás betegeknek, valamint a városlakóknak és a dohányos...
Rauris városka Raurisertal ékszerdoboza. A 2200 m-es hegycsúcsok ölelésében megbúvó apró városközpont házai XV. századbeli alapokon állnak. Rauris szíve a templomtér és a templomkert. Körülötte lakóházak, fogadók, üzletek. Az ódon falak között éttermek, sörözők, kávézók hívogatnak bennünket, ahol még a több száz éves hatalmas faajtók, a kőbe vésett zsalugáteres ablakok ma is szolgálják a háziakat és a pihenni vágyókat. Szállodánk, a HOTEL SONNHOF, erről a Markstrasse-ról kanyarogva pár lépésre érhető el a temlomkert felett. Rauris magaslati, tiszta levegője a légzőszervi, asztmás betegeknek, valamint a városlakóknak és a dohányos embereknek igen erőteljes megkönnyebbülést nyújt ! Mindehhez hozzájárul, hogy a városka nemzeti park területén fekszik, ezért a hideg hónapokban, amikor a fűtési szezon beindul, a völgyben nincs a levegő tisztaságát veszélyeztető kéményfüst, hiszen Raurisnak a városon kívül saját központi fűtése van, mely távfűtésként üzemel.
Ötcsillagos kényelem, kényeztetés, testi-lelki feltöltődés a kikapcsolódásra vágyóknak.
Konferenciatermek, business center, asszisztencia az üzleti élet utazóinak.
Magyarország és Európa egyik legrégebben védett területének, a debreceni Nagyerdőnek a kapujában nyitotta meg szobáit és lakosztályait a Hotel Divinus*****, amely Kelet-Magyarország első ötcsillagos szállodájaként nagyvárosi környezetben, de a zöldövezetek kényelmével és nyugalmával várja vendégeit.
Szeretettel várjuk kedves , üdülni vágyó vendégeinket az újonnan épült apartmanházunkba, amely központi helyen a gyógyfürdő, a Gyulai vár tőszomszédságában de mégis nyugodt pihenést biztosító környezetben van.
A szálloda 60 szobával rendelkezik. A szobák légkondicionáltak, fürdőszobával, tévével, telefonnal, mini bárral és vezeték nélküli internethozzáféréssel felszereltek.
Vannak olyan helyek a világban, melyek az idők végéig belénk rögzülnek. Színeikkel, hangulataikkal, és nem utolsó sorban ízeikkel magukhoz vonzanak, és nem eresztenek el! Az "Alföld gyöngye", Gyopárosfürdő is e kellemes, hangulatos helyek közé tartozik.
Új, DXformátumú CCDképérzékelője 10,2 tényleges megapixel felbontású. A kategóriájában páratlan felbontás és a még meggyőzőbb részletgazdagság megadja a fényképezőgép tulajdonosa számára a szabadságot.
Faipari szerszámok gyártásával, forgalmazásával, továbbá körfűrészek és faipari szalagfűrészek élezésével és duzzasztással foglalkozunk, valamint használt faipari szerszám karbantartó gépek (hegesztőgép, köszörűgép, foghajtogató, stb. ) forgalmázásával.
14 éves szakmai tapasztalattal vállaljuk minden fajta kutya és cica szakszerű kozmetikázását a kiállítási fazontól a hobbifazonon át a gazdi kívánsága szerint.
Termékeink állatok ezreinek mentették meg az életét azáltal, hogy segítettek kijavítani olyan viselkedési problémákat, mint a haszonállatok vagy a vadak hajszolását, más házikedvencek vagy emberek megtámadását, veszélyes vagy egészségtelen anyagok elfogya